MagicStories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shikamaru Nara

Go down

Shikamaru Nara Empty Shikamaru Nara

Post  Fuck me Up Mon Aug 24, 2009 3:58 pm

Шикамару Нара е измислен герой от японскито аниме и манга серии "Наруто", създадени от Масаши Кишимото.

Шикамару е част от отбор 10 заедно със Ино Яманака и Чоджи Акимичи. Техен учител е Асума Сарутоби, който е и любимия учител на Шикамару. Техниката му е свързана със сенките - с тях може да пленява противниците си като те извършват същите движения като него, а по-късно ги използва и за оръжие. Шикамару е изключително мързелив и мрази да се забърква в неприятности, но когато Асума, с който често играят логически игри, проверява IQ-то му, то се оказва над 200. Шикамару е много добър в съставянето на стратегии в битка, което показва при битката с Темари. Заради стратегиите си той е единствения станал Чуунин в І част. След като Саске Учиха тръгва със Звуковата Четворка, Шикамару е предводителят на групата отишла да го върне. Той едва не загива, но Темари идва на помощ и спасява живота му.

Във ІІ част Шикамару често е виждан с Темари. Дори Наруто Узумаки ги пита дали излизат заедно.

След като Асума бива убит от Хидан, Шикамару отмъстява за смъртта му и се заклева да пази нероденото му дете. Шикамару е от клана Нара
Fuck me Up
Fuck me Up
Admin

Posts : 145
Points : 343
Join date : 2009-08-23
Age : 30

https://magicstories.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum